Web Sayfamıza Hoşgeldiniz!

HA-ZEY ISI MÜHENDİSLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

 Ha-Zey Isı Mühendislik Ltd. Şirketinin kökeni 1967 yılında kurucumuz Harun İnanlı'nın babası olan İsmail İnanlı'nın Taksim'de tesisat taahhüt işleri yapmak için faaliyete geçmesine dayanır. 1974 yılında Feneryolu'nda ilk firmamız olan Isı Teknik Tic. Ltd. Şti. ısıtma, havalandırma, buhar tesisatları taahhütlerini yapmak üzere kurulmuştur. Yıllarca birçok projeye imza atan firmamız, 1985 yılında Isıtek Kazan ve Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. kalorifer, buhar, ısıtma kazanları ve sıcak su boylerleri-esanjörleri, hidrofor tankları ile beraber yakıt tankları imalatına başlamıştır.

1985 yılında baba mesleğine katkıda bulunmak için meslek hayatına başlayan Harun İnanlı 1993 yılında ısıtma ve havalandırma taahhütleri, servis hizmetleri vermek için HA-ZEY ISI MÜH. İNŞ. SAN. TİC. LTD ŞTİ. kurmuştur. İmalatımız 1994 yılından itibaren Isı Teknik Kazan ve Makine San. Tic. Ltd. Şti. marka tescilli ünvanıyla faaliyetine devam etmektedir.

Türkiye'deki önde gelen ısıtma ve havalandırma firmalarının bayiliklerini ve servisliklerini sürdüren firmamız; kaliteli, teknolojik olarak en yeni maamülleri sunmayı amaç edinmiştir ve kendi alanında uzman kadrosuyla bu amacını gerçekleştirmektedir.Her zaman eğitimi ilke edinmiş, sürekli yatırımlarda bulunan, son kullanıcılara daima iyiyi ucuza sunmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz..

"Isıtma, iklimlendirme ve su sistemleri” konusunda profesyonel, eğitimli mühendis ve teknik personelimiz ile sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, uygun fiyatları ve hizmeti ile müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemektir.


Memnuniyetiniz onurumuzdur...

Misyonumuz..

38 yıldır ısıtma sektöründe aileden gelen meslek tecrübesi ile imalatçı ve taahhütçü olarak süregelen kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılayarak; yaratıcı çözümlerimizle, sağlam yapımızla, müşterilerimizin yaşam koşullarına değer katan,onları özel hissettiren ürün ve hizmetler sunmaktayız.

Temel Değerlerimiz..

Güvenirlilik
Kalite
Sorumluluk
Verimlilik
Saygınlık
Sürat
Prestij